منوي اصلي
موضوعات مطالب
» مهلت مجدد تایید و ویرایش سوابق تحصیلی 97
» مهلت مجدد تایید و ویرایش سوابق تحصیلی 97
عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
لينكستان
» دیجیتال مارکتینگ
» ویدئو مارکتینگ
» تبلیغات گوگل
» تولید محتوا
» برندینگ
» طراحی سایت سئو
» بهینه سازی سایت و ساختار سایت
» سرویس سئو
» شرکت سئو
» خرید سایت
» سئو رایگان
» تعرفه سئو
» سئو وبلاگ
» سئو ارزان
» ابزار سئو
» برند سازی
» بازاریابی ایمیلی
» بازاریابی محتوا
» اس ام اس مارکتینگ
» بهینه سازی سایت دانلود
» بهینه سازی سایت خبری
» صفر تا صد بهینه سازی سایت
» بهینه سازی سایت اختصاصی
» بهینه سازی سایت وردپرسی
» بهینه سازی سایت شرکتی
» مشاوره سئو
» مشاور سئو
» مشاوره بهینه سازی سایت
» seo consultant
» seo services
» seo marketing
» seo agency
» seo agency
» seo tips
» local seo
» seo tools
» seo news
» انجام پایان نامه ارشد
» پایان نامه ارشد
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
» انجام پایان نامه کارشناسی
» پایان نامه کارشناسی
» پایان نامه دکتری
» خدمات پایان نامه
» پایان نامه
» انجام پایان نامه
» انجام پایان نامه جغرافیا و برنامه ریزی شهری
» انجام پایان نامه روانشناسی
» انجام پایان نامه شهرسازی
» انجام پایان نامه حسابداری
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
heyvagroup.sabablog.com
رتبه قبولی زیست شناسی سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد 95 - 96

در انتخاب رشته دانشگاه آزاد که بصورت مستقل از انتخاب رشته کنکور سراسری انجام می گیرد ، معیار انتخاب رشته محل ها با توجه به ترازداوطلب می باشد . ولی در کارنامه کنکور سراسری برای هر زیر گروه در هر گروه آزمایشی ، تراز محاسبه شده است . داوطلبان در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 می بایست با توجه به تراز خود در زیر گروهی که رشته مورد علاقه شان در آن قرار دارد ، انتخاب رشته نمایند . به عنوان مقال علاقه مندان به انتخاب رشته ژنتیک دانشگاه آزاد می بایست با توجه به نمره آزمون یا تراز خود در زیر گروه یک انتخاب رشته نمایند زیرا این رشته در زیر گروه یک از مجموعه علوم تجربی می باشد . همچنین برای متقاضیان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 اطلاع از سهمیه ها نیز از ملزومات می باشد . در انتخاب رشته این دانشگاه بومی گزینی و سهمیه مناطق تاثیر گذار نخواهند بود و تنها سه سهمیه موجود است و همه متقاضیان مشمول یکی از این سه سهمیه خواهند شد که عبارت اند از : سهمیه عادی ، سهمیه ایثارگران و سهمیه بسیج فعال . در این مقاله رتبه قبولی ژنتیک دانشگاه آزاد را در اختیارتان قرار داده ایم تا با توجه به رتبه قبولی آخرین فرد پذیرفته شده در این رشته در هریک از رشته محل ها ، بتوانید انتخاب رشته ای با شانس قبولی بیشتر انجام دهید .


 آخرین رتبه قبولی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی - ژنتیکدانشگاه آزاد در کنکور 95 – 96 با سهمیه عادی 47499 کشوری بوده است 

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 149 نفر مجموع امتياز : 434


برچسب : رتبه زیست شناسی سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد, ,
تعداد بازديد : 79

تاريخ : شنبه 31 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

تراز قبولی زیست شناسی سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد 95 - 96دانشگاه آزاد اسلامی در سالهای اخیر در رشته های با آزمون از طریق کنکور سراسری دانشجو پذیرش می کند . اهمیت انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای داوطلبان کنکور تجربی دوچندان است . متقاضیان این گروه آزمایشی که علاقه مند به انتخاب رشته ژنتیک هستند می بایست با توجه بهتراز یا نمره آزمون کسب شده شان در زیر گروه یک انتخاب رشته نمایند . در این مقاله تراز قبولی آخرین نفر پذیرفته شده در رشته ژنتیک دانشگاه آزاد را در اختیارتان قرار داده ایم تا در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 با داشتن این اطلاعات و تراز موثرتان بتوانید انتخاب هایی هوشمندانه تر که از احتمال قبولی بیشتری برخوردار است ، انجام دهید . علاقه مندان به انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از تراز قبولی دانشگاه آزاد در سایر رشته ها به نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا مراجعه نمایند . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز میتوانند با مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخگوی پرسش هایتان پیرامون انتخاب رشته تجربی باشند .


 آخرین تراز قبولی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد در کنکور 95 – 96 با سهمیه عادی 3805 بوده است 

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 163 نفر مجموع امتياز : 433


برچسب : تراز زیست شناسی سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد, ,
تعداد بازديد : 106

تاريخ : شنبه 31 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی رشته سینما دولتی روزانه کنکور 95 - 96

هدف رشته سینما تربیت افرادی متخصصی است که بتوانند نیازهای زمینه های مختلف هنر سینما را پاسخ دهند . قطعا از میان داوطلبان کنکور هنر 96 قبولی در رشته سینما از اهداف بسیاری از داوطلبان می باشد . آنچه که در این مقاله در اختیارتان قرار میدهیم حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته سینما در دانشگاه دولتی روزانه در کنکور 95  96 بر اساس آنچه از آمار انتخاب رشته 95 در دسترس است ، می باشد که پیگیری این آمارها میتواند دید خوبی از آنچه در انتخاب رشته 96 رخ خواهد داد ، در اختیارتان قرار دهد اما همانطور که میدانید کسب رتبه قبولی در کنکور سراسری 96 نیازمند به داشتن برنامه ریزی کنکور 96 منظم و دقیق می باشد . اگر علاقه مند به داشتن اطلاعات رتبهو کارنامه سایر رشته ها هستید ، میتوانید به نرم افزار انتخاب رشته هیوا مراجعه نمایید .


 میانگین 35 درصد عمومی = قبولی در رشته سینما دانشگاه دولتی روزانه

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 164 نفر مجموع امتياز : 487


برچسب : آخرین رتبه قبولی نوازندگی موسیقی جهانی, آخرین رتبه قبولی نوازندگی موسیقی جهانی کنکور 95, حداقل در, ,
تعداد بازديد : 72

تاريخ : شنبه 31 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی رشته نوازندگی موسیقی جهانی دولتی روزانه کنکور 95 - 96 

برای متقاضیان کنکور هنر 96 که سر رشته ای از موسیقی دارند ، قبولی در رشته نوازندگی موسیقی جهانی در کنکور سراسری 96 از اهداف ایده آل برایشان محسوب می شود . به موجب پیگیری مقاله حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته نوازندگی موسیقی جهانی در دانشگاه دولتی روزانه در کنکور سراسری 95 – 96 که بر اساس آمارهای در دسترس از انتخاب رشته 95 تهیه شده است ، دید بهتری از قبولی هایانتخاب رشته 96 کسب خواهید کرد اما همانطور که میدانید برای اطمینان از قبولی میبایست برنامه ریزی کنکور 96 دقیق و هدفمندی داشته باشید . برای کسب اطلاعات بیشتر از رتبه و کارنامه های سایر رشته ها میتوانید به نرم افزار انتخاب رشته هیوا مراجعه نمایید .

 


 میانگین 50 درصد عمومی = قبولی در رشته نوازندگی موسیقی جهانی دانشگاه دولتی روزانه 

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 148 نفر مجموع امتياز : 441


برچسب : آخرین رتبه قبولی سینما, آخرین رتبه قبولی سینما کنکور 95, حداقل درصد قبولی سینما کنکور, رتبه لازم, ,
تعداد بازديد : 134

تاريخ : شنبه 31 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

لیست آدرس مدارس راهنمایی شاهد دخترانه بوشهر

مدارس شاهد بوشهر هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه بوشهر در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد بوشهر همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ،ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد بوشهر را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان بوشهرکه نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهدرا مطالعه کنید .ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 131 نفر مجموع امتياز : 397


برچسب : شاهد بوشهر, مدارس شاهد بوشهر, آدرس مدارس راهنمایی شاهد بوشهر, لیست مدارس راهنمایی شاهد بوشهر, ,
تعداد بازديد : 92

تاريخ : شنبه 31 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

لیست آدرس مدارس راهنمایی شاهد دخترانه سیستان و بلوچستان

مدارس شاهد سیستان و بلوچستان هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه سیستان و بلوچستان در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد سیستان و بلوچستان  همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ، ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد سیستان و بلوچستان را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان سیستان و بلوچستان که نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید .

 


ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 154 نفر مجموع امتياز : 455


برچسب : شاهد سیستان و بلوچستان, مدارس شاهد سیستان و بلوچستان, آدرس مدارس راهنمایی شاهد سیستان و بلوچستان, ,
تعداد بازديد : 78

تاريخ : شنبه 31 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

لیست آدرس مدارس راهنمایی شاهد دخترانه قزوین

مدارس شاهد قزوین هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه قزوین در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد قزوین همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ،ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد قزوین را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان قزوینکه نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهدرا مطالعه کنید .

 


ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 142 نفر مجموع امتياز : 427


برچسب : شاهد قزوین, مدارس شاهد قزوین, آدرس مدارس راهنمایی شاهد قزوین, لیست مدارس راهنمایی شاهد قزوین, ,
تعداد بازديد : 106

تاريخ : شنبه 31 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

لیست آدرس مدارس راهنمایی شاهد دخترانه یزد

مدارس شاهد یزد هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه یزد در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد یزد همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ، ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد یزد را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان یزد که نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید .

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 139 نفر مجموع امتياز : 408


برچسب : شاهد یزد, مدارس شاهد یزد, آدرس مدارس راهنمایی شاهد یزد, لیست مدارس راهنمایی شاهد یزد, آدرس مدار, ,
تعداد بازديد : 75

تاريخ : شنبه 31 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

لیست آدرس مدارس راهنمایی شاهد دخترانه سمنان

مدارس شاهد سمنان هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان . جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه سمنان در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد سمنان همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ،ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد سمنان را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان سمنان که نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید .

 ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 150 نفر مجموع امتياز : 451


برچسب : شاهد سمنان, مدارس شاهد سمنان, آدرس مدارس راهنمایی شاهد سمنان, لیست مدارس راهنمایی شاهد سمنان, ,
تعداد بازديد : 84

تاريخ : شنبه 31 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی بوعلی سینا - همدان


دانشگاه بوعلی سینا همدان که در حال حاضر یکی از دانشگاه های موثر جهان می باشد در سال 1353 پس از اخذ مجوز از شورای گسترش آموزش عالی تاسیس و فعالیت خود را در سال 1355 با پذیرش 200 دانشجو در مقاطع مختلف آغاز نمود . با تلاش مسئولین و اعضای هیئت علمی در سالیان متمادی ، این مجموعه از نظر علمی و آموزشی پیشرفت شگرفی کرده و از ویژگی های بارز آن می توان به کیفیت بالای تولیدات علمی و توسعه تحصیلات تکمیلی اشاره کرد . دانشگاه بوعلی سینا همدان دارای 13 دانشکده بوده و با هدف تربیت نیروی متخصص و کارآمد از اساتید مجرب در این زمینه و فضای آموزشی مناسب بهره می گیرد .
این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 55 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی بوعلی سینا - همدان در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 7400 و در منطقه 2 حدود 5700 و در منطقه 3 حدود 1500 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتیبوعلی سینا - همدان در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر بارشته مهندسی کامپیوتر توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی کامپیوتر را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی کامپیوتر نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را درنرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 


 میانگین 55 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی بوعلی سینا - همدان 

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 131 نفر مجموع امتياز : 396


برچسب : رتبه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی بوعلی سینا - همدان, رتبه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر, ,
تعداد بازديد : 72

تاريخ : شنبه 31 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
صفحات ديگر
تعداد صفحات : 49 | صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 48 49 صفحه بعد
امارگیر سایت