منوي اصلي
موضوعات مطالب
» مهلت مجدد تایید و ویرایش سوابق تحصیلی 97
» مهلت مجدد تایید و ویرایش سوابق تحصیلی 97
عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
لينكستان
» دیجیتال مارکتینگ
» ویدئو مارکتینگ
» تبلیغات گوگل
» تولید محتوا
» برندینگ
» طراحی سایت سئو
» بهینه سازی سایت و ساختار سایت
» سرویس سئو
» شرکت سئو
» خرید سایت
» سئو رایگان
» تعرفه سئو
» سئو وبلاگ
» سئو ارزان
» ابزار سئو
» برند سازی
» بازاریابی ایمیلی
» بازاریابی محتوا
» اس ام اس مارکتینگ
» بهینه سازی سایت دانلود
» بهینه سازی سایت خبری
» صفر تا صد بهینه سازی سایت
» بهینه سازی سایت اختصاصی
» بهینه سازی سایت وردپرسی
» بهینه سازی سایت شرکتی
» مشاوره سئو
» مشاور سئو
» مشاوره بهینه سازی سایت
» seo consultant
» seo services
» seo marketing
» seo agency
» seo agency
» seo tips
» local seo
» seo tools
» seo news
» انجام پایان نامه ارشد
» پایان نامه ارشد
» انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
» انجام پایان نامه کارشناسی
» پایان نامه کارشناسی
» پایان نامه دکتری
» خدمات پایان نامه
» پایان نامه
» انجام پایان نامه
» انجام پایان نامه جغرافیا و برنامه ریزی شهری
» انجام پایان نامه روانشناسی
» انجام پایان نامه شهرسازی
» انجام پایان نامه حسابداری
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
heyvagroup.sabablog.com
دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد 97

قبل از ادغام شدن ثبت نام آزمون دکتری سراسری و ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ، سازمان سنجش و دانشگاه آزاد هر کدام به صورت جداگانه دفترچه ثبت نام منتشر می کردند و متقاضیان می توانستند در بازه ی زمانی مشخص شده در دفترچه ثبت نام ، در سامانه مذکور ثبت نام کنند اما پس از ادغام آزمون این دو دانشگاه در سال گذشته ، امسال یک دفترچه کلی به جای دفترچه ثبت نام آزمون دکتری 97 و دفترچه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97  توسط سازمان سنجش منتشر می شود . لازم به ذکر است دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 با دفترچه آزمون دکتری سراسری 97 جدا و متفاوت می باشد .

احتمالا طبق روال سال های گذشته زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری 97 و زمان ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 در آذر ماه می باشد . تمامی متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد ( پیوسته یا ناپیوسته ) هستند یا تا پایان شهریور ماه 97 از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل می شوند ، می توانند برای ثبت نام در این آزمون نام نویسی کنند . 
دفترچه ثبت نام آزمون دکتری شامل موارد مهمی از جمله شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان ، مقررات وظیفه عمومی ، سهمیه ها و تسهیلات و ... است که در این مقاله به مهم ترین قسمت های دفترچه دکتری 97 اشاره کردیم . 
لینک دانلود دفترچه را برای متقاضیان در قسمت زیر آورده ایم تا بعد از انتشار دفترچه بتوانند آن را به راحتی دانلود کنند .

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام دکتری 97  کلیک کنید.
برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 97  کلیک کنید.

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97  کلیک کنید.


ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 151 نفر مجموع امتياز : 468


برچسب : دفترچه دکتری 97, دفترچه ثبت نام دکتری 97, دانلود دفترچه دکتری 97, دانلود دفترچه ثبت نام دکتری 97, ,
تعداد بازديد : 89

تاريخ : سه شنبه 31 مرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

با توجه به آمار و ارقام اعلام شده از ثبت نام کنندگان آزمون دکتری در سال های اخیر ، به جرات می توان گفت که سطح علمی کشور روند رو به رشدی داشته است . به دلیل ظرفیت محدود پذیرش تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های سراسری ، رقابت تنگاتنگی بین داوطلبان بر سر پذیرش شدن در این مقطع وجود دارد و بعضی از داوطلبان فقط به پذیرفته شدن در دانشگاه آزاد فکر می کنند . 
دانشگاه آزاد اسلامی یکی از پر متقاضاترین دانشگاه های کشور در زمینه پذیرش دانشجو در مقطع دکتری است . پس از ادغام ثبت نام آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد و با توجه به تغییرات به وجود آمده در روند ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 ، قطعا ابهامات زیادی برای متقاضیان تحصیل در این مقطع به وجود آمده که ما در این مقاله سعی بر آن داریم که به تمامی سوالات ایجاد شده پاسخ دهیم . لازم به ذکر است منبع اطلاعات این مقاله اطلاعیه های سازمان سنجش در سال گذشته می باشد و بر حسب تجربه امسال نیز روند ثبت نام به همین گونه باشد اما در صورت کسب اطلاعات مغایر با اطلاعات ذکر شده ، حتما مقاله را به روز رسانی خواهیم کرد . در این مقاله به بررسی زمان ، نحوه و شرایط ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 می پردازیم .

 

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 166 نفر مجموع امتياز : 508


برچسب : ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد, ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97, زمان ثبت نام آزمون دکتری د, ,
تعداد بازديد : 84

تاريخ : سه شنبه 31 مرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

ثبت نام آزمون دکتری 97با توجه به آمار و ارقام اعلام شده از ثبت نام کنندگان در آزمون دکتری در سال های اخیر ، به جرات می توان گفت که سطح علمی کشور روند رو به رشدی داشته است . به دلیل ظرفیت محدود پذیرش در تحصیلات تکمیلی ، رقابت تنگاتنگی بین داوطلبان بر سر پذیرش شدن در این مقطع وجود دارد و پذیرش شدن منوط به تسلط کامل به مطالب درسی و برنامه ریزی آزمون دکتری می باشد . ثبت نام آزمون دکتری 97 مانند سال گذشته باثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 ادغام شده است . این تغییر بزرگ سوالات و ابهامات زیادی را در اذهان عمومی ایجاد کرده است . به همین دلیل تصمیم گرفیتم که با نگارش این مقاله اطلاعات جامع و مختصری را درباره این رویداد بزگر تحصیلی در کشور در اختیار علاقه مندان و متقاضیان قرار دهیم . لازم به ذکر است منبع اطلاعات این مقاله اطلاعیه های سازمان سنجش در سال گذشته می باشد و بر حسب تجربه امسال نیز روند ثبت نام به همین گونه باشد اما در صورت کسب اطلاعات مغایر با اطلاعات ذکر شده ، حتما مقاله را به روز رسانی خواهیم کرد . 


 داوطلبان شرکت در آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 باید به طور مشترک با سایر داوطلبان ، در سایت سنجش ثبت نام کنند . 

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 153 نفر مجموع امتياز : 462


برچسب : آزمون دکتری 97, ثبت نام آزمون دکتری 97, زمان ثبت نام آزمون دکتری 97, کنکور دکتری 97, آزمون دکتر, ,
تعداد بازديد : 97

تاريخ : سه شنبه 31 مرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

دانشگاه آزاد هر ساله بعد از اعلام نتایج دکتری و ظرفیت خالی دانشگاه ها در پذیرش دانشجوی دکتری ، فرصت مجددی به داوطبان برای قبولی در این رشته محل ها می دهد . در این فرصت که به تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد مرسوم است ، ابتدا هر دانشگاه برای قبولی های خود یک مهلت ثبت نام در نظر می گیرد . در مرحله بعدی و پس از پایان مهلت ثبت نام ، هر دانشگاه لیستی از رشته محل های خود که ظرفیت خالی دارند به همراه تعداد این ظرفیت های خالی را به واحد سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد معرفی می کند ، سپس در ادامه لیست این رشته محل ها تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد منتشر می شود و داوطلبان حاضر در جلسه آزمون دکتری می توانند طبق آن اقدام به انتخاب رشته نمایند . از آنجایی که در سال 96 برای اولین بار کنکور دکتری دانشگاه آزاد و سراسری ادغام شد ، بنابراین کلیه داوطلبان حاضر در جلسه کنکور کارشناسی ارشد 96 می توانندهم در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 و هم در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96شرکت کنند . در ادامه برای راحتی داوطلبان ، لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را قرار داده ایم .

 


ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 156 نفر مجموع امتياز : 470


برچسب : دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد, دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری آزاد, ,
تعداد بازديد : 79

تاريخ : دوشنبه 30 مرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

با توجه به سابقه قبلی و احتمالا ، اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 در نیمه دوم مهرماه خواهد بود .  بنابراین کلیه کسانی که به دلیل ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 و شرکت در مصاحبه ، در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 شرکت کرده بودند می توانند با مراجعه به سایت Azmoon.org ، نتیجه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را مشاهده کنند. در این مقاله توضیح می دهیم بعد از اعلام نتایجبرای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 باید چه مسیری را در پیش بگیرید. تا این لحظه زمان دقیق اعلام نشده است که برای اطلاع دقیق و لحظه ای از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 96 می توانید عضو کانال تلگرام دکتری تخصصی شوید .ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 158 نفر مجموع امتياز : 471


برچسب : اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96, اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد, ,
تعداد بازديد : 101

تاريخ : دوشنبه 30 مرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

دانشگاه آزاد هر ساله بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد و با توجه به دانشگاه هایی که ظرفیتشان تکمیل نشده است فرصت مجددی به داوطبان برای قبولی در این رشته محل ها می دهد . در این فرصت که به تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مرسوم است ، ابتدا هر دانشگاه لیست رشته محل هایی که ظرفیت در آن به حدنصاب نرسیده است را به واحد سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد معرفی می کند ، سپس در ادامه لیست این رشته محل ها تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد منتشر می شود و داوطلبان حاضر در جلسه کنکور کارشناسی ارشد می توانند طبق آن اقدام به انتخاب رشته نمایند . از آنجایی که در سال 96 برای اولین بار کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری ادغام شد ، بنابراین کلیه داوطلبان حاضر در جلسه کنکور کارشناسی ارشد 96 می توانندهم در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 96 و هم در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 شرکت کنند . در ادامه برای راحتی داوطلبان ، لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 را قرار داده ایم .ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 141 نفر مجموع امتياز : 424


برچسب : دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد, ,
تعداد بازديد : 75

تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فرصت مجدد برای داوطلبانی است که نتوانسته اند در رشته محل مورد علاقه خود پذیرفته شوند یا از رشته محل قبولی خود رضایت ندارند . در این فرصت ابتدا از دانشگاه ها خواسته می شود لیست رشته محل هایی که در آن ظرفیت خالی دارند را بهسازمان سنجش اعلام کند . سپس سازمان سنجش در یک فراخوان از کلیه شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد 96 می خواهد که در زمان مشخص شده اقدام به انتخاب رشته نمایند . از آنجایی که تکمیل ظرفیت هر دانشگاهی که ظرفیت خالی داشته باشد ( به این دلیل که کسی آنجا را انتخاب نکرده یا بعد از قبولی ثبت نام نهایی نکرده ) لیست رشته های خود را اعلام می کند بنابراین معمولا لیست رشته های اعلام شده در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری تنوعی از دانشگاه های دولتی روزانه ، شبانه ، پردیس خودگردان ، غیرانتفاعی و پیام نور را شامل می شود . لیست این رشته محل ها در قالب دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 توسط سازمان سنجش بصورت یک مجموعه درآمده و بصورت اینترنتی منتشر می گردد . در ادامه لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 را قرار داده ایم .

 دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 اوایل مهرماه منتشر می شود.ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 155 نفر مجموع امتياز : 460


برچسب : دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد, دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد, دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد 96, دفترچه تک, ,
تعداد بازديد : 88

تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 احتمالا از اوایل دهه دوم مهرماه آغاز شده و بعد از یک هفته پایان می یابد .  تاکنون خبر دقیقی از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 در دسترس نمی باشد . بنابراین این صفحه صرفا برای اطلاع رسانی زودهنگام به داوطلبانی که در این تکمیل ظرفیت شرکت کرده بودند و همچنین راهنمایی مشاهده نتایج ایجاد شده است. سال قبل انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد تا 24 مهر ماه ادامه داشت و نتایج در روز 10 آبان اعلام شد . بنابراین احتمالا امسال هم شاهد یک هفته الی 10 روز فاصله بین پایان انتخاب رشته و اعلام نتایج خواهیم بود. داوطلبان می توانند برای اینکه سریع تر از زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 مطلع شوند عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد شوند. برای عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشدکلیک کنید. در ادامه راهنمای مشاهده  و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 ارائه شده است .ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 135 نفر مجموع امتياز : 411


برچسب : اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96, مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96, ,
تعداد بازديد : 87

تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

راهنمای انتخاب رشته کاردانی حسابداری ظرفیت و دانشگاه های پذیرنده کنکور انسانی


رشته کاردانی حسابداری از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته کاردانی حسابداری در دانشگاه های دولتی روزانه و غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته کاردانی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته کاردانی حسابداری ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته کاردانی حسابداری در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته کاردانی حسابداری در دانشگاه های دولتی روزانه و غیرانتفاعی صورت می گیرد 

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 174 نفر مجموع امتياز : 521


برچسب : معرفی رشته کاردانی حسابداری, انتخاب رشته کاردانی حسابداری, لیست دانشگاه های رشته کاردانی حسابداری, ,
تعداد بازديد : 92

تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

راهنمای انتخاب رشته زبان و ادبیات کردی ظرفیت و دانشگاه های پذیرنده کنکور انسانی


رشته زبان و ادبیات کردی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته زبان و ادبیات کردی در دانشگاه های دولتی روزانه صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته زبان و ادبیات کردی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته زبان و ادبیات کردی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته زبان و ادبیات کردی در دانشگاه های دولتی روزانه صورت می گیرد 


ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 169 نفر مجموع امتياز : 504


برچسب : معرفی رشته زبان و ادبیات کردی, انتخاب رشته زبان و ادبیات کردی, لیست دانشگاه های رشته زبان و ادبی, ,
تعداد بازديد : 82

تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
صفحات ديگر
تعداد صفحات : 46 | صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 45 46 صفحه بعد
امارگیر سایت